Warszaty weekendowe
Ustawień Wielowymiarowych

Jednodniowe warsztaty ustawień


Serdecznie zapraszam na całodzienną przygodę z wiedzącym polem i Ustawieniami Wielowymiarowymi opartymi o metodę ustawień systemowych Berta Hellingera.


Spotykamy się rano o godzinie 10:00 w niedzielę lub sobotę (w zależności od terminu). Na początku zawsze jest czas na poznanie się, wyjaśnienie jak będziemy pracować, zadanie nurtujących pytań, przedstawienie się i opowiedzenie czemu chcielibyśmy się w naszym życiu przyjrzeć.

Następnie zaczynamy ustawienia, które dla jednej osoby trwają koło 2-3 godziny. Ponieważ jednak jest to praca z tak zwanym "żywym organizmem", może się ten czas skrócić lub znacznie wydłużyć. Dlatego też na cały dzień przewiduję na pewno dwa ustawenia i jedno rezerwowe. Oznacza to, że dwie osoby, które pierwsze się zgłoszą, że chciałyby mieć swoje ustawienia, na pewno będą je miały, natomiast trzecia osoba pozostaje na liście rezerwowej. W zależności od tego czy zdążymy wykonać trzecie ustawienie, czy nie, osoba ta zapłaci pełną kwotę za ustawienie lub opłatę właściwą dla reprezentantów.

W okolicach godziny 13:00 lub 14:00 przewiduję godzinną przerwę obiadową. W okolicy jest dużo restauracji, kawiarni etc., polecam zapoznać się np. poprzez mapy google z okoliczną ofertą, aby łatwiej Wam było wybrać miejsce.


Po obiedzie planowo pracujemy do godziny 18:00, jednak może się praca przedłużyć, dlatego też nie planujcie proszę po zajęciach spotkań towarzyskich, na które będziecie się spieszyć. Ponadto nie polecam picia alkoholu po ustawieniach, niech energia ma szansę się w Was ułożyć na spokojnie, bez zakłóceń substancjami psychoaktywnymi (nie mówię tu o lekarstwach przepisanych przez lekarza).


Na sali będzie woda, kawa, herbata i coś słodkiego do przekąszenia.


A teraz kilka faktów podsumowujących:

Cena:


  • Osoba z własnym ustawieniem - 450 zł*, zaliczka 100 zł
  • Osoba w roli reprezentanta - 120 zł, zaliczka 50 zł
  • Osoba w roli obserwatora (możliwość zmiany na reprezentanta) - 120 zł, zaliczka 50 zł


*osoba z własnym ustawieniem na liście rezerwowej płaci zaliczkę - 50 zł, pozostałą kwotę wpłaca odpowiednio 70 zł, jeśli nie będzie miała ustawienia i 400 zł, jeśli będzie miała ustawienie.


Zaliczka jest obowiązkowa i bezzwrotna.

Gdyby zajęcia miały się nie odbyć z mojej winy, lub niezależnej od wszystkich, to oczywiście zaliczki zwracam.
Dane do przelewu podaję mailem po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.


Ilość uczestników: min. 8 osób, max. 15

Godziny: od 10:00 do około 18:00 - może się przedłużyć

Prowadząca: Joanna Jarymowicz

Miejsce:

Naturalne Centrum Zdrowia
ul. Grażyny 15, Warszawa
sala Biała nr 17 lub Słoneczna nr 127 (info będzie w mailu)


W razie pytań:

mail: kontakt@ustawieniawielowymiarowe.pl
SMS: +48 690 804 604
formularz poniżej lub formularz kontaktowy


Formularz zgłoszeniowy na warsztaty

 
 
 
02 kwietnia 2023 r. (niedziela)
 
Mieć swoje ustawienie (w terminie 02.04.2023 r. miejsca wyczerpane)
Być reprezentantem
Być obserwatorem
 
Mam świadomość obowiązku wpłaty zaliczki (wysokość zależna od warsztatów, patrz opisy powyżej)
 
Gotówką na miejscu
Kartą na miejscu
Przelewem
 
 
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych przez witrynę Ustawienia Wielowymiarowe. Twoje dane pochodzące z tej korespondencji, będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami GDPR i będą użyte tylko i wyłącznie do przeprowadzenia zapisów na wybrane warsztaty.